O firmie

 

airRoxy PRZYJAZNA WENTYLACJA

Jesteśmy polską, rodzinną firmą produkującą elementy wentylacji z zakresu wentylacji domowej, jak i przemysłowej. Specjalizujemy się w produkcji wentylatorów, kratek, systemów wentylacyjnych, zakończeń wentylacyjnych i akcesoriów.  

 

Powstaliśmy w 2011 roku z myślą o tym, by każdego dnia poprawiać jakość powietrza, którym wszyscy oddychamy. Zdając sobie sprawę, jak ważne i istotne jest to zadanie, pierwsze dwa lata prac poświęciliśmy na badania, projektowanie, konstruowanie i testowanie naszych przyszłych produktów. Gdy w 2013 roku pierwsze urządzenia zaczęły pojawiać się na rynku utwierdziliśmy się w przekonaniu, iż budowanie fundamentu na jakości było słusznym wyborem. Dlatego do dnia dzisiejszego nadal badamy, projektujemy i testujemy nowe produkty, rokrocznie uzupełniając naszą ofertę o kilkanaście modeli.  

 

Pomimo, iż  co roku zwiększamy o ponad 80% ilości wytwarzanych produktów nadal utrzymujemy, założony w pierwszym roku, poziom reklamacji nieprzekraczający 0,1% . Potwierdzeniem jakości naszych produktów jest również renomowany certyfikat, który posiadają- TÜV SÜD. Safety tested, production monitored .

Choć dla nas i tak najlepszą recenzją jest zadowolenie klientów. Tych  zadowolonych można już znaleźć na 3 kontynentach w blisko 40 krajach. Corocznie znacząco powiększamy to grono, a dzieje się tak ponieważ skupiamy się na tym, aby produkty, które dostarczamy naszym użytkownikom były przyjazne.

Przyjazne to znaczy: innowacyjne, proste w montażu, wydajne, ciche, bezobsługowe i wysokiej jakości. Z dumą możemy pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami w skali światowej, jak na przykład turbiny ze zmienną geometrią łopat dopasowane indywidualnie do rozmiaru wentylatorów, unikatowy prosty system montażu, żaluzja grawitacyjna, czy Biovent- urządzenie do bezpośredniej wentylacji miski WC.

Przyjazna jest także, atmosfera panująca w naszej firmie, bo wiemy, że od pracy każdej osoby w zespole zależy, jakość produktów i idące za tym zadowolenie użytkowników. Również z naszymi klientami najczęściej po jakimś czasie po prostu  się zaprzyjaźniamy, odwiedzamy się  pracując, ale często też bawiąc, odpoczywając, dzieląc życie towarzyskie. I na koniec, równie ważne, przyjazne są również ceny.

 

Brzmi nader przyjaźnie? Przekonaj się sam!

Serdecznie zapraszamy do współpracy 😊

 

Zespół airRoxy PRZYJAZNA WENTYLACJA

 

 

 • airRoxy Sp. z o.o.
  ul. Graniczna 40
  44-178 Przyszowice
  NIP 969-160-32-65

  Tel. (+48) 32 239 42 00;
  Email: office@airroxy.com

 • Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej.
  airRoxy sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy powstałe w publikacji oraz zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian.

 

THERE IS NO PAGE WITH ID -

THERE IS NO PAGE WITH ID -