Aktualności

 • Inwentaryzacja 02-11.01.2024

  Inwentaryzacja odbędzie się w dniach od 2 stycznia 2024 roku do 11 stycznia 2024 roku. W związku z tym nasz magazyn będzie tymczasowo zamknięty. Zamówienia można składać do 22 grudnia 2023 roku (do końca dnia). Zapewniamy realizację zamówień złożonych do tego dnia w roku bieżącym, czyli do końca 2023 roku. Wysyłki z magazynu będą kontynuowane do 29 grudnia 2023 roku do godziny 15:00. Wszystkie zamówienia złożone po 22.12 będą realizowane bez gwarancji realizacji w bieżącym roku. Prosimy o zgłaszanie zwrotów oraz reklamacji do dnia 18 grudnia 2023 roku. Następne zgłoszenia przyjmowane będą po 11 stycznia 2024 roku.

 • Targi 4 DESIGN DAYS Katowice

  W dniach 26-29 stycznia 2023 mieliśmy przyjemność brać udział w 4 DESIGN DAYS organizowanych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Ekipa airRoxy z dumą prezentowała nasze produkty i udzielała odpowiedzi na wszystkie pytania odwiedzających nasze stoisko.

 • Targi ISH

  W połowie marca odbyła się kolejna edycja targów ISH we Frankfurcie. Po kilku latach lockdownu, wielu przełożonych terminach i wersji digital nareszcie udało się spotkać na żywo. Jedne z największych targów branżowych na świecie zgromadziły odwiedzających z całego świata.

 • Targi Warsaw Expo

  Od 2 marca 2023 airRoxy było wystawcą na  Tragach Warsaw Expo HVAC -Międzynarodowej imprezie Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji  w Polsce. Po raz pierwszy prezentowane były nasze panele z serii nature oraz wiele innych produktów jak aRk czy planet eneRgy 80.

  W wystawie wzięło udział ponad 14tys odwiedzających branżowych z 52 krajów. Byliśmy jednym z ponad 100 wystawców i udało się nawiązać wiele nowych kontaktów biznesowych.  

 • Tragi Tel Aviv w Izraelu

  W styczniu nasz zespół miał przyjemność uczestniczyć w Construct & Design Exhibition w Tel Awiwie. Wydarzenie pozwoliło nam prowadzić produktywne spotkania i nawiązać kontakty z nowymi klientami. W imprezie brała udział para przedstawicieli i była to pierwsza wystawa airRoxy w tym kraju, a jej efekty okazały się przekraczające nasze oczekiwania.

 • Posumowanie roku 2022

  Miniony rok był airRoxy wyjątkowo pracowity - wprowadziliśmy nowe produkty, ukończyliśmy nową halę, zdobyliśmy nowe rynki, poprawiliśmy jakość obsługi klienta. Dziękujemy za dotychczasową współpracę oraz serdecznie apraszamy do zapoznania się z podsumowaniem minionego roku.

 • Nowy produkt planet energy 80 już w ofercie

  Rodzina wentylatorów ściennych osiowych Planet Energy rozrosła się o dodatkowy model. Średnica 80 mm jest już dostępna w sprzedaży. Z myślą o niewielkich przestrzeniach jak na przykład w domkach letniskowych czy przyczepach kempingowych.

 • Targi Light + Building

 • Tragi MCE w Mediolanie

  Ciężka praca i wieloletnie zaangażowanie doprowadziły nas do tego miejsca - airRoxy było gospodarzem na jednej z największych imprez branżowych na świecie - targach MCE w Mediolanie. Stoisko airRoxy znajdowało się w hali 13, można było na nim zobaczyć nasze regały oraz zapoznać się z ofertą wentylatorów i kratek wentylacyjnych.

 • Nowa maszyna 450 kN

  W drugiej połowie kwietnia 2022, firma airRoxy wyposażyła park maszynowy o kolejną wtryskarkę o sile 450 kN. Dzięki specjalnym gniazdom możliwe jest zamontowanie form we wszystkich rozmiarach. Urządzenia pomocnicze takie jak suszarka (...)

 • Podsumowanie roku 2021

  Ciągła potrzeba rozwoju, świetny produkt oraz rosnące zaufanie klientów.

  Z dumą prezentujemy Państwu podsumowanie minionego roku.

 • Już jest! nowy członek rodziny aRo - regulator obrotów

  Przedstawiamy nowych członków rodziny - Regulatory obrotów aRo 100 i 400.

  Nowy produkt już w sprzedaży!!

 • Targi ISH 2021

  Z wielką przyjemnością informujemy, że 22–26 marca 2021 r będziemy wystawcą na targach ISH we Frankfurcie.

  https://ish.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html

 • Nasza nowa farma słoneczna

  Z przyjemnością informujemy o zakończonych pracach nad naszym najnowszym projektem naszej własnej farmy słonecznej na terenie airRoxy sp. z o.o.

  Zapraszam do przeczytania artykułu.

   

 • Projekty Unijne

  - Projekt "Innowacje w MŚP" - "Zakup środków trwałych umożliwiających wprowadzenie innowacyjnych kratek z zamykaną żaluzją, a także pozwalających na zwiększenie zdolności produkcyjnych spółki.”

   

  - Projekt "Internacjonalizacja MŚP" - „Nawiązanie nowych kontaktów, oraz wzmocnienie pozycji firmy na rynkach zewnętrznych. Internacjonalizacja firmy poprzez wzięcie udziału jako wystawca w najważniejszych dla branży międzynarodowych targach wentylacyjnych”  

   

   

 • airRoxy Sp. z o.o.
  ul. Graniczna 40
  44-178 Przyszowice
  NIP 969-160-32-65

  Tel. (+48) 32 239 42 00;
  Email: office@airroxy.com

 • Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej.
  airRoxy sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy powstałe w publikacji oraz zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian.

 

THERE IS NO PAGE WITH ID -

THERE IS NO PAGE WITH ID -